Space Proxy
Login Login Immatriculer register

Proxy pour Lineage 2

Des millions de personnes à travers le monde passent leur temps libre à s’immerger dans le monde virtuel de Lineage 2. Si vous souhaitez tirer le meilleur parti de ce jeu en ligne et rendre le processus aussi confortable que possible, assurez-vous de achetez un proxy pour Lineage 2. Ils vous permettront de télécharger rapidement votre personnage préféré, de recevoir de l’expérience, de la monnaie de jeu et des bénéfices en argent réel. Vous n’aurez pas à vous soucier de la sécurité des données personnelles, vous pourrez facilement faire face aux blocages et les restrictions d’accès à la ressource.

Adresses IP individuelles avec un bail de 5 jours
Garantie de remboursement dans les 48 heures
0
Proxy en action
0
Les clients nous ont choisis
0
Commandes traitées
91%
Commandes en souffrance

Caractéristiques uniques

Adapté à vos besoins Vitesse du proxy 100 mb/sec
Remboursement 48 heures après l'achat pour les remboursements/changements d'adresse
Coût le plus bas sur le marché proxy.
La vente en gros est moins chère
Sélectionnez l'adresse IP manuellement et sélectionnez les sous-réseaux.
vous pouvez également sélectionner la ville
Support technique en ligne Les managers travaillent en ligne tous les jours et sont prêts à vous aider
automatisation des processus Les proxys sont activés immédiatement après le paiement
3 500+
réseaux
et sous-réseaux différents
vous pouvez ajouter et supprimer de nouvelles IP sur commande lors du renouvellement. Il existe également un renouvellement automatique
API pratique
multifonctionnelle
et compte personnel
Trafic illimité et 2 000 flux
Achetez
à partir d'une seule adresse IP
avec une durée de location de 5 jours ou plus
Programme d'affiliation déjà gagné
414 849$

Coûts du proxy

We best
Proxy IPv4
Pour quoi?
Émis d'une seule main Liaison IP (jusqu'à 3 IP par commande)
$
$
Sélectionnez IP manuellement

Aucun résultat n'a été trouvé pour votre demande.
Proxy partagé IPv4
Pour quoi?
Utilisé par 3 personnes maximum Liaison IP (jusqu'à 3 IP par commande)
$
$
Sélectionnez IP manuellement

Aucun résultat n'a été trouvé pour votre demande.
Proxy IPv6
Pour quoi?
Émis d'une seule main Liaison IP (jusqu'à 3 IP par commande)
$
$
Внимание FAITES ATTENTION!!! NOS SERVEURS PROXY SONT UNIQUEMENT À DES FINS BLANCHES.
En achetant nos proxys, vous acceptez les termes de notre contrat d'utilisation et de notre politique de confidentialité .
visa visa1
ms ms1
wm wm1
bt bt1
qw qw1
dg dg1
et et1
fk fk1
lc lc1
pm pm2
t t1
ym ym1

Переоцінити важливість персональних проксі для Lineage 2 неможливо, незалежно від того, граєте ви у надпопулярну онлайн-гра пару разів на місяць або регулярно проводите дозвілля таким чином. Використання приватного сервера допомагає геймерам отримувати максимум задоволення від процесу, в короткий термін прокачувати персонажів, заробляючи досвід і реальні гроші. Однак російські користувачі нерідко стикаються із проблемами локального блокування портів, необхідних для гри. Забути про заборони та обмеження легко – купуйте якісні proxy та насолоджуйтесь перебуванням у віртуальному Всесвіті, де і коли захочете.

Коли варто купити приватні проксі для Лінійки

Розрахована на багато користувачів гра Lineage 2 припала до душі мільйонам геймерів з різних куточків земної кулі. Можливість заробляти не тільки ігрову валюту, а й «справжні» гроші, оминати суперників, прокачувати скіли – те, що приваблює користувачів у віртуальний світ. Виконувати всі ці дії можна і без персональних proxy, проте бувають ситуації, в яких купівля анонімного сервера стає необхідністю:

  • Ваш IP забанили за порушення правил форуму чи ігрового порталу. Щоб повернутися до улюбленої гри, достатньо змінити фактичну адресу комп’ютера чи ноутбука. Зробити це найлегше за допомогою проксі, оскільки, на відміну від VPN та анонімайзерів, елітні IP гарантують 100% обхід блокувань і не вимагають тривалого налаштування.
  • Робота з мультиаккаунтами. Просунуті гравці знають, що досягти успіхів у прокачуванні персонажа Lineage без зайвих зусиль можна лише за умови застосування профілів-ботів. Спеціальні програми та читкоди допомагають заощадити масу часу при збиранні обладунків та зброї, розвитку навичок, підвищенні рівня та виконанні низки інших монотонних дій. Використання сторонніх софтів заборонено правилами ігрового ресурсу – якщо адміністрація запідозрить вас у спробах розкрутити обліковий запис нечесним методом, обліковий запис негайно опиниться у «чорному списку». Щоб не ризикувати, виконуйте вхід до кожного профілю з нової ip адреси.
  • Завищений пінг. Цей показник залежить не тільки від пропускної спроможності мережного каналу, а й від розташування ігрового сервера. Чим ближче ви знаходитесь до нього, тим краще сигнал, відповідно, тим менше часу займає час відгуку на ваші дії. Найкращим рішенням стане покупка проксі країни, де розташований сервер.

Ще одна корисна функція приватних ІР – захист особистої інформації користувача від витоків. Брут ігрових облікових записів вважається поширеним явищем: якщо ви не хочете втратити персонажа, в якого вклали час і сили, використовуйте адреси з високим рівнем конфіденційності.

Які кращі proxy

Щоб купити проксі для Lineage 2 та не помилитися з вибором, слід знати, що проміжні сервери класифікуються за типом протоколу. Найбільш поширеною версією вважаються HTTP (HTTPS)-proxy, які:

  • Допомагають користувачу залишатися інкогніто під час відвідування будь-яких веб-ресурсів (зокрема, заблокованих на території країни чи регіону).
  • Економлять вхідний трафік.
  • Підвищують швидкість Інтернет-з’єднання за рахунок збереження файлів у кеші та оперативної видачі даних при повторних запитах.

Проксі HTTP прості в налаштуванні та роботі, проте досвідчені геймери вибирають більш «сучасний» варіант SOCKS. Цей тип протоколу не розкриває запитаному сайту HTTP-заголовки – в результаті дані, які отримують кінцевий сервер від анонімних ip, абсолютно ідентичні інформації, яку користувач передав би безпосередньо від себе.

Анонімні проксі для Lineage 2 з гарантією якості

На сайті Spaceproxy ви зможете купити проксі для Лінійки 2, які чудово працюють на будь-яких ОС, гарантуючи користувачам стабільне з’єднання та відмінну швидкість протягом усього періоду дії. Захистіть свій обліковий запис від зломів та вірусів, забезпечте собі вільний доступ до улюбленої гри та анонімність перебування в мережі буквально за копійки – вартість наших IP порадує кожного клієнта.

Commentaires à propos de nous

Programme d'affiliation

Le programme d'affiliation vous permet de percevoir à vie 10 % de tous les paiements effectués par les clients qui passent par un lien d'affiliation.
Les paiements peuvent être effectués à l'adresse suivante

Оплата
Plus d'informations
10%à vie NOS PARTENAIRES
TOUT:
-$
ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ
z
$
$ $
Применить
Купон на первую покупку FERSTPAYCUP379
?

Нажмите на кнопку оплаты и вас перекинет на платежный агригатор где вы сможете выбрать любой удобный способ оплаты. QIWI, MasterCard, VISA, BTC, LTC, PayPal и много других

Остались вопросы или вы оптовик?
Напишите нам, и мы проконсультируем Вас по вопросам приобретения наших прокси.
Скидки и информацию по обновлению сервиса вы всегда можете получить на нашем телеграм канале. Подпишитесь обязательно на канал, чтобы знать о всех Новостях.
@spaceproxynews - Телеграм канал
admin@spaceproxy.net- руководство
Live chat- Онлайн чат поддержки

Заполните форму

Укажите почту на которую будут отправлены доступы

Заполните форму

Укажите почту на которую будут отправлены доступы

Заполните форму

Спасибо!
Ваша заявка принята!
В ближайшее время
мы свяжемся с Вами